Drodzy Członkowie Bractwa św. Jakuba,

w imieniu Kapituły Bractwa składam Wam serdeczne życzenia noworoczne, abyście w 2020 roku cieszyli się dobrym zdrowiem i kondycją, optymizmem, z jakiego znany jest św. Jakub, doświadczali dobra i piękna, i jak najczęściej wyruszali na Drogi św. Jakuba Apostoła, żeby odnaleźć bliskość z Bogiem, który jest Milością, i biskość z drugim człowiekiem. Błogosławionego roku!

Przypominamy, że w środę 8 stycznia o godz. 18 w sali Centrum Dialogu przy pl. bł. ks. W. Frelichowskiego spotykamy się, żeby wspólnie świętować Boże Narodzenie.

A propos spraw organizacyjnych, to wzorem lat ubiegłych będzie to spotkanie „składkowe” w postaci produktów, które każdy może przynieść; to mogą być ciasta czy ciasteczka, owoce, przekąski, napoje… Jeśli nie zdążycie niczego upiec czy kupić, to naprawdę nic nie szkodzi, ponieważ najważniejsza jest OBECNOŚĆ każdego z Was. Chcemy wspólnie pokolędować (instrumenty muzyczne mile widziane), ale także powspominać zeszły rok i planować nowy w luźnych rozmowach. Będzie możliwość wyświetlania zdjęć, więc jeśli możecie zgrać swoje ujęcia z przejść caminowych na pendriv, to wspaniale. Ja moje fotki na pewno przyniosę. Dajcie nam znać, jeśli macie jakieś pytania, postaramy się z Jurkiem na nie szybko odpowiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Mirka Buczyńska