Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje związane ze szlakiem
Bractwo i święto św. Jakuba w Toruniu

Nowopowstałe Bractwo Św. Jakuba Apostoła zaprasza wszystkich swoich członków i przyjaciół na Mszę świętą w niedzielę 7 sierpnia 2016 roku  o godz. 13.00 w kościele św. Jakuba w Toruniu.

Członkowie Bractwa w oryginalnych strojach (jakubowych pelerynach i kapeluszach) zaprezentują się w obecności ks. biskupa Andrzeja Suskiego oraz  proboszcza parafii, ks. Wojciecha Kiedrowicza.  W ten uroczysty sposób Bractwo zamierza zainaugurować swoją działalność i krzewienie  idei pielgrzymowania  po drogach  Św. Jakuba  w Polsce i zagranicą.  Wszystkich, dla których idea Camino de Santiago jest bliska, pielgrzymowali po Szlaku Jakubowym albo zamierzają się udać do Santiago de Compostela serdecznie zapraszamy na tę uroczystość. Będzie okazja do rozmów i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy obecnych jak i przyszłych sympatyków camino do wstąpienia w nasze szeregi. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z  sekretarzem Bractwa, Jerzym Kalinowskim (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 601649349)

Buen Camino!

Kościoła św. Jakuba w Toruniu