Newsletter

Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje związane ze szlakiem
Kolejne spotkanie sympatyków Camino de Santiago 16 kwietnia 2015 r.

Zapraszam na kolejne spotkanie poświęcone Szlakowi Jakubowemu w najbliższy czwartek, 16 kwietnia,
o godz. 19.00 do Wydziału Teologicznego UMK (obok "Od Nowy"), przy ul. Gagarina 37, w sali nr 2.

Szanowni Państwo, drodzy Caminowicze,

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Pracowni Szlaku św. Jakuba, które tym razem odbędzie się w czwartek, 16 kwietnia o godz. 19.00 w sali nr 2 w budynku Wydziału Teologicznego przy ul. Gagarina 37. Zmiana z wcześniej zapowiadanego terminu i przesunięcie o jeden dzień wynika ze zbieżności z innym wydarzeniem, w którym część stałych uczestników chciała wziąć udział.

Rozpoczniemy jak zwykle krótką modlitwą w kaplicy, a następnie przedstawię Państwu wstępny program konferencji o Camino de Santiago, którą planujemy na 29-31 maja br. Będzie to również prośba o pomoc przy jej organizacji. Powrócimy również do tematu Bractwa Jakubowego oraz nowych inicjatyw związanych z promocją Camino de Santiago. Następnie, zgodnie ze zwyczajem, podzieli się z nami swoimi refleksjami z dwukrotnego Camino (w 2011 i 2013 r.) p. Piotr Wróblewski, który chciałby opowiadając o swoich doświadczeniach zwrócić uwagę na temat "relacji" między pielgrzymem a spotykanymi ludźmi, dokumentując wszystko zdjęciami z podążania do św. Jakuba.

caminopolaco

Oczywiście zapraszamy WSZYSTKICH: którzy przeszli Camino lub oni marzą, a może jedynie myślą, zastanawiają się czy warto. Zachęcam, aby zabrać ze sobą znajomych czy przyjaciół, na każdego czekamy z wielką radością.

Zachęcam do śledzenia informacji o wszystkich wydarzeniach dot. Camino Polaco również na Facebooku:

f

Buen camino!
Ks. Piotr Roszak