Szanowni Państwo, Drodzy Caminowicze,

Zgodnie z zapowiedziami, pragnę serdecznie zaprosić na najbliższe spotkanie Pracowni Szlaku św. Jakuba wyjątkowo w piątek 26 maja, o godz. 19.00 (budynek Wydziału Teologicznego. ul. Gagarina 37, sala nr 1).

Jak zwykle rozpoczniemy od krótkiej modlitwy w kaplicy, a następnie bieżących spraw organizacyjnych – wśród których nie zabraknie informacji na temat inicjatywy „Szkoły św. Jakuba” oraz planowanych działań w okresie wakacyjnym.

Przede wszystkim jednak będziemy mogli wysłuchać refleksji małżeństwa, państwa Renaty i Andrzeja Fołta z Dębicy (woj. podkarpackie), którzy podzielą się przeżyciami ze wspólnego Camino oraz o wartościach, jakie płyną dla rodzin, które wspólnie wybierają się na Szlak św. Jakuba.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką Camino de Santiago na nasze otwarte spotkania, prosząc, aby informacje o nim przekazać swoim znajomym i przyszłym pielgrzymom, którzy myślą o pielgrzymce do Composteli. Na każdego z radością czekamy.

Przypominamy o Festiwalu św. Jakuba w Ciechocinie w sobotę 10 czerwca oraz o planowanym przejściu odcinka Gniewkowo-Kruszwica w dniu 24 czerwca, które organizuje Bractwo św. Jakuba w Toruniu.

Buen Camino!
Ks. Piotr Roszak