Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Pracowni Camino de Santiago przy Wydziale Teologicznym UMK, które odbędzie się w środę 17 stycznia o godz. 19.00.

           Rozpoczniemy je tradycyjnie krótką modlitwą w kaplicy, a następnie wysłuchamy relacji z pielgrzymowania po Camino, którym podzieli się p. Paweł Śliwiński z Dobrzynia n. Wisłą, a które zatytułował „Camino 2008 – początek przygody życia”. Pan Paweł znakuje odcinki „Dobrzyńsko-Kujawskiej Drogi św. Jakuba”,więc będzie sposobność rozmowy również i na ten temat. Na zakończenie zostanie omówiony plan pracy na kolejny rok, zbliżające się wydarzenia (m.in. kolejną edycję Parlamentu Jakubowego) oraz przejścia odcinków Camino Polaco.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Camino de Santiago, zarówno tych, którzy „już” byli, jak i tych, którzy planują udać się na pielgrzymkowy szlak do Santiago de Compostela.

Jeśli ktoś pragnie otrzymywać bieżące informacje o spotkaniach Pracowni i przedsięwzięciach na Camino Polaco, zachęcamy do zapisania się do newslettera.